close
متخصص ارتودنسی

سریال های جدید تلویزیون ...


آرشيو آرشيو

بهمن 1396

مرداد 1396

خرداد 1396

ارديبهشت 1396

فروردين 1396

اسفند 1395

بهمن 1395

دی 1395

آذر 1395

آبان 1395

اسفند 1392

بهمن 1392

دی 1392

آذر 1392

آبان 1392

مهر 1392

شهريور 1392


جستجوگر پيشرفته سايت

هیتر جت


هیتر,هیتر تابشی,جت هیتر,هیتر سقفی,بخاری فن دار,بخاری کارگاهی,هیتر موشکی,جت هیتر مرغداری,هیتر گلخانه,هیتر کارخانه,heater,هیتر گازی,هیتر گازوئیلی سیستم های گرمایشی تولید شده در گروه صنعتی صبا هواساز در مدل های هیتر، جت هیتر ،هیتر موشکی،یونیت هیتر،هیتر کابینتی ،کوره هوای گرم و بخاری صنعتی ساخته و به بازار عرضه می شوند با پیاده سازی آخرین تکنولوژی های صنایع گرمایشی و الگو برداری از سیستم های گرمایشی اروپایی با کیفیت بالا و مصرف کم انرژی باعث ایحاد تحول در سیستم های گرمایشی کشور شده اند. تنوع مدل،تنوع ظرفیت و هم چنین قابلیت سفارشی سازی سیستم های گرمایشی از دیگر امتیازاتی است که گروه صنعتی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد جت هیتر یا همان هیتر موشکی یکی از پرفروش ترین محصولات گروه صنعتی می باشد که در مدل گازی،گازوئیلی و دوگانه تولید می شوند.هیتر جت-هیتر موشکی - در مدل های دود کش دار و بدون دودکش و دو موتوره تولید می شود.

هیتر
هیتر تابشی
جت هیتر
هیتر سقفی
بخاری فن دار
بخاری کارگاهی
هیتر موشکی
جت هیتر مرغداری
هیتر گلخانه
هیتر کارخانه
heater
هیتر گازی
هیتر گازوئیلی
یونیت هیتر
هیتر کابینتی
کوره هوای گرم
بخاری صنعتی
هیتر چیست
هیتر صنعتی
تولید هیتر
فروش هیتر
قیمت هیتر کابینتی
هیتر موشکی مرغداری
بخاری گازی فن دار
بخاری تابشی سقفی
بخاری صنعتی گازدار
بخاری تابشی
هیتر جت

یونیت هیتر (به انگلیسی: Unit heater) دستگاهی است که ار آن برای گرم کردن فضاهای بزرگ نظیر سالنهای سرپوشیده، سالن‌های کارخانجات و ... استفاده می‌شود.

یونیت هیتر از قسمتهای زیر تشکیل شده است:

کویل با لوله‌های پره دار که در داخل آن آب گرم، داغ و یا بخار به عنوان حامل انرژی حرارتی جریان دارد بر حسب نوع یونیت هیتر ممکن است کویل صاف، مکعبی شکل، گرد و یا دایره‌ای شکل باشد.
پروانه و یا فن که وسیله عبور دادن هوا از کویل و به جریان انداختن هوا در داخل فضای گرم شونده را بر عهده دارد. این فن بر حسب ظرفیت و فشار هوادهی ممکن است از نوع ملخی و یا سانتریفوژ باشد.
پره‌های جهت دهنده هوا که بوسیله آنها می‌توان هوای خروجی از یونیت هیتر را به قسمتهای مختلف محل گرم شونده هدایت کرد
کابینت و یا محفظه که پروانه و کویل در داخل آن و پره‌های جهت دهنده هوا بروی آن نصب شده است.
مقدار حرارتی که یک یونیت هیتردر مدت زمان ۱ ساعت در فشار هوای ۱ اتمسفر با درجه حرارت ورودی ۲۰۰ درجه فارنهایت و افت درجه حرارت ۲۰ درجه فارنهایت و درجه حرارت هوای ورودی به کویل ۶۰ درجه فارنهایت به محیط منتقل می‌کند اگر بدون کانال باشد قدرت حرارتی استاندارد نامیده می‌شود.سریال های جدید تلویزیون ...


زهره شکوفنده دوبله سریال کره ای «افسانه خورشید و ماه» را که با سرپرستی سعید مظفری اغاز شده و پس از چند قسمت متوقف شده بود، به پایان رساند.

 بر اساس شنیده های ما به نظر می رسد نارضایتی واحد دوبلاژ تلویزیون از دوبله سعید مظفری سبب شده دوبله این سریال به زهره شکوفنده سپرده شود. وی نیز این اثر را از ابتدا و با گویندگان مورد نظر خود دوبله کرده است. داستان «افسانه خورشید و ماه» (افسانه ماه و خورشید) درباره ماجراهایی است که در خانواده یکی از امپراطورها / پادشاهان کره رخ می دهد. سونگ جو می خواهد برای لی هوون ولیعهد خود همسر انتخاب کند. از میان 2 گزینه معرفی شده که یکی دختر وزیر یون و دیگری دختری از خانواده ای با سواد است، او با مصاحبه، یئون وو را بر می گزیند.مادر سونگ جو با این انتخاب مخالف است و به دلایل سیاسی بو گیونگ را ترجیح می دهد. به همین دلیل از ناک می خواهد یئون وو را پیش از برگزاری جشن عروسی بکشد. یئون وو برخلاف تصور همه، فقط بیهوش می شود. او که گذشته اش را به یاد نمی آورد 8 سال بعد در حالی که راهبه شده به قصر بازمی گردد.

 در «افسانه خورشید و ماه» که در سال 2012 و طی 20 قسمت از تلویزیون کره جنوبی پخش شده است، سعید شیخ زاده به جای لی هوون، رزیتا یاراحمدی به جای یئون وو و پانته آ رهنمون در نقش بوگی یونگ صحبت کرده است. سایر گویندگان عبارتند از: امیر منوچهری (سونگ جو / امپراطور پدر)، شراره حضرتی (مادر سونگ جو)، مهین برزویی (ملکه)، همت مومی وند (وزیر یون)، فریبا رمضان پور (مادر یئون وو)، حسین عرفانی (هیونگ سان)، مجتبی فتح اللهی (یئوم)، رضا الماسی (یانگ میونگ)، آرشاک قوکاسیان (چائه وون)، صنم نکواقبال (بانو پارک / مادر یانگ)، مریم جلینی (ناک)، متانت اسماعیلی (شاهزاده مین هوآ)، مینا نخعی (سئول)، افسانه آریابقا (جان شیل)، شهروز ملک آرایی (های گاک)، کوروش فهیمی (گیل)، تورج نصر (استاد)، مهناز آبادیان (کودوئه)، فرزانه شجاعی (چو)، هادی جلیلی (نادا ئه گیل)، مجید صیادی (یون سو چان)، شهراد بانکی (هانگ گیو تائه)، زهرا سوهانی، زهرا الکایی، ابوالفضل شاه بهرامی، رهبر نوربخش و محمد یاراحمدی

شکوفنده خود گویندگی نقش آری را برعهده داشته است. وی پیش از این سریال های کره ای «جواهری در قصر»، «امپراطور دریا» و «دونگ یی» را دوبله کرده است.


تلویزیون ایران بزودی یکی دیگر از آثار اقتباس شده از داستان معروف «شاهزاده و گدا» را نمایش خواهد داد.

 این اثر «من یک شاه هستم» نام دارد که با نام «سر پرسودا» نمایش داده خواهد شد. داستان درباره چانگ نیونگ شاهزاده ای  است که پدرش وی را به 2 برادر دیگرش ترجیح می دهد و او را ولیعهد می کند. 10 سال پس از این ماجرا می گذرد و چانگ همچنان نسبت به پادشاه شدن بی علاقه است. درباریان مخالف ولیعهدی وی می گویند او یا باید بمیرد یا از قصر برود. چانگ از قصر می گریزد و با گروهی از گدایان روبرو می شود.  سپس لباسش را با یکی از آنها به اسم داک چیل عوض می کند. نگهبانان تصور می کنند داک چیل همان چانگ نیونگ است و وی را داخل قصر می برند. چانگ نیز با گدایان همراه می شود و اتفاقاتی برایش روی می دهد.   

 «سر پر سودا» - محصول 2012 با سرپرستی و گویندگی حسین خدادادبیگی و با حضور امیرمحمد صمصامی (چانگ / داک چیل)، کسری کیانی ("یانگ نیونگ" و "مخترع")، مهرداد ارمغان (راهب)، محمدعلی دیباج (پادشاه)، اکبر منانی (یونگ سانگ)، تورج مهرزادیان (وزیر اعظم)، همت مومی وند (محافظ)، بیژن علی محمدی (محافظ)، نرگس فولادوند (سونگ یی)، جواد پزشکیان (پزشک دربار)، ولی الله مؤمنی (قصاب دربار)، اردشیر منظم (رئیس چونگ)، محمد عبادی (دستیار چونگ)، بهمن باقری (فروشنده)، کوروش فهیمی (نگهبان)، سیامک اطلسی (شهروند)، ناصر احمدی (ارباب برده ها)، آرشاک قوکاسیان ("پسر مزاحم" و "مرد درباری")، مازیار بازیاران (پیرمرد)، حسن کاخی (مأمور امنیتی)، امیر منوچهری (مأمور ایالت مینگ)، الهام چارانی (مادر)، شوکت حجت (دختر جوان)، شوکت قهرمانی (ندیمه)، امیر فرحان نیا (دوست داک چیل)، علی رضا شایگان (مأمور قصر)، محبت دارآفرین، علی منصوری راد و محمد یاراحمدی برای شبکه 2 سیما دوبله شده  است. پیش از این سریال کره ای «2 دوست» در تلویزیون ایران نمایش داده شده که این اثر نیز برداشتی از «شاهزاده و گدا» است.

 

 


 دوبله سریال «سرزمین آهن» یکی از جدیدترین آثار تلویزیون کره جنوبی با سرپرستی افشین زی نوری به پایان رسید.

 پس از موفقیت فراوان سریال های «جواهری در قصر» و «افسانه جومونگ» چندین فیلم و سریال کره ای در شبکه های مختلف تلویزیون ایران نمایش داده شد. «سرزمین آهن» چهارمین سریال از تولیدات کره جنوبی که امسال دوبله می شود. ماجراهای این اثر درباره پسری به نام کیم سو رو است که پس از کشته شدن پدرش همراه با مادرش به سرزمینی دیگر مهاجرت می کند. در این سرزمین، مادر با مردی که تاجر آهن است ازدواج می کند. سال ها بعد کیم سو رو که جوانی باهوش و جذاب شده برای به دست آوردن قدرت و ثروت در سرزمین گویا، با برادر ناتنی خود مبارزه می کند.

 در «سرزمین آهن»  وحید منوچهری به جای جوانی کیم سو رو و سعید شیخ زاده به جای کودکی این شخصیت و نیز به جای چو کیونگ صحبت کرده است. زهره شکوفنده (مادر)، حسین عرفانی (چان گون)، شروین قطعه ای (لی جین آه شی)، غلامرضا صادقی (تکانگ / تائه گانگ)، امیر منوچهری (سئوک تال هی)، شراره حضرتی ("نوک سا دان" و "بانو شین")، آرزو روشناس (آ جین)، ظفر گرایی (جو بانگ)، اکبر منانی (یوم ساچی / یئوم سا چی)، جواد پزشکیان (بوک سو)، امیر حکیمی (دوک سان / دئوک سئون)، بهروز علی محمدی (نو دو)، تورج نصر (او دو کان)، بیژن علی محمدی ("ایل سو" و "چا چو آنگ")، نازنین یاری (آ هیو)، اسفندیار مهرتاش (هو گونگ)، سیامک اطلسی (هیو جانگ)، متانت اسماعیلی (بو دل / بئو دئول)، صنم نکواقبال (آ رو)، سارا جعفری (هی ریا / هائه ریا)، مریم جلینی (هئو هوانگ اوک)، مینا حبیلی (سوک جو)، علی رضا دیباج (مول سو)، علی منانی (سوک چی)، رضا الماسی (بونگ دو)، هادی جلیلی (سا بوک)، شهراد بانکی (سون دو)، بابک اشکبوس، حسن کاخی، ناصر خوبشتندار، ناصر احمدی، مجید صیادی و محمد یاراحمدی نیز در دوبله این اثر حضور داشته اند.

 «سرزمین آهن» که نام اصلی آن «کیم سو رو، پادشاه آهن» است، در 32 قسمت و برای شبکه 3 دوبله شده است. در روزهای اخیرا تعدادی از رسانه ها اشتباها سریال «امپراطور آهن» یا «امپراطور چئون چو» - معروف به «جومونگ 4» - را به جای این اثر معرفی کرده اند. زی نوری پیش از این 2 سریال کره ای «متشکرم» و «رودخانه ماه» را دوبله کرده است.

منبع:پارسی گویانارسال شده در : یکشنبه 18 اسفند 1392 - توسط : pedram
بازديد : 101 بار نظر دهيد! [ ]


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

پيوند ها پيوند ها'

تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک

 • نوشيدني آلوئه ورا برمس بدون مواد نگهدارنده

  دانلود دانلود منیجر کرک شده

  فرش 1000 شانه کاشان

  دانلود فیلم ایرانی

  انجام پایان نامه مدیریت

  پایان نامه مدیریت

  تور کیش

  بهترین دکتر عمومی در تهران

  چاپ کاتالوگ چاپ بروشور

  مشاوره پایان نامه کامپیوتر

  خرید گیفت کارت 5 دلاری

  تور ارمنستان

  سرور اختصاصی آلمان

  خرید فیلتر شکن در امپراتور وی پی ان

  تور دبی

  خرید جم کلش رویال

  تجربیات معلمان

  فروشگاه اینترنتی لباس

  خرید جم کلش

  خرید جم کلش رویال

  دانلود مقاله با فرمت word

  دانلود مقاله با فرمت word

  دانلود مقاله با فرمت word

  دانلود آهنگ جدید

  sitemap

  داستان عاشقانه

  تصفیه آب معصومی

  خرید عطر و ادکلن

  اورانوس

  دوستداران فرزاد فرزین